ONLINE SHOPY.

MÁTE ONLINE SHOP?

 

SÚ NASLEDUJÚCE RIADKY VÝZVOU AJ PRE VÁS?

  • Hľadáte nových, predovšetkým však „nákupuchtivých“ zákazníkov, aby vám rástli obraty a vaša pozícia na trhu bola silnejšia?
  • Radi by ste využili možnosti marketingu, ktoré so sebou prináša celosvetové nákupné spoločenstvo v online aj offline oblasti?
  • Radi by ste prenikli na nové cieľové trhy; chceli by ste, aby bol váš produkt známy po celom svete. Hľadáte možnosť expanzie na nové trhy?

 

  • zvyšovania obratov
  • získavania nových zákazníkov
  • budovania silných zákazníckych vzťahov
  • presného oslovenia cieľových skupín
  • vynikajúceich reportov a vyhodnotení

 

ZVYŠOVANIE OBRATOV

VIAC ŠANCÍ PRE VAŠU FIRMU!

Ako online obchodný partner Cashback world ste nielen časťou globálneho nákupného spoločenstva, ktoré má milióny členov. Vďaka ponúkaným výhodám nakupujú naši členovia najmä u našich obchodných partnerov, online aj offline.

Okrem toho nakupujú častejšie a míňajú viac peňazí ako bežní zákazníci. Využite potenciál nášho celosvetového nákupného spoločenstva s miliónmi členov!

 

 

NOVÍ ZÁKAZNÍCI

NÍZKE INVESTÍCIE, VEĽKÉ VÝSLEDKY!

Vďaka Cashback world oslovujete cieľové skupiny svojou exkluzívnou ponukou a získavate nových zákazníkov. A ani to veľa nestojí.

Ak využívate program pre online partnerov, hneď ich registrujete ako stálych zákazníkov. Radujte sa z toho, že zákazníci chodia častejšie a míňajú u vás viac!

 

VAŠI STÁLI ZÁKAZNÍCI

BUDOVANIE VZŤAHOV BEZ SLABÝCH STRÁNOK!

Chceli by ste lepšiu stratégiu na budovanie vzťahov so zákazníkmi, a aj rozsiahly program pre online zákazníkov? Dáme vám oboje.

Ušetríte čas a peniaze a my sa postaráme o to, že naši členovia budú vašou značkou nadšení!

 

VAŠA CIEĽOVÁ SKUPINA

TENTOKRÁT BEZ STRATY!

Oslovujte skupiny online, nestrácajte prostriedky na náhodne mierené kampane! Presne si zadefinujete kritériá a aktivujete zákazníkov, ktorí sú pre vás najdôležitejší.

Exkluzívne Shopping Point Deals a akcie zaručia, že zákazníci sa budú o vaše produkty zaujímať – pre vás to znamená dlhodobý úspech – veď všetko je namieru šité pre vašu cieľovú skupinu.

 

PRIDANÁ HODNOTA JE NAŠA INTERNACIONALITA

PONUKAMI UDIERATE NA GLOBÁLNOM TRHU!

Radi by ste sa s vaším online obchodom presadili aj na iných trhoch? Nájdete nás všade na svete a neustále sa rozrastáme – krok smerom k medzinárodnej firme je teda s nami celkom jednoduchý.

Spravte si meno – regionálne, na národnej aj na medzinárodnej úrovni. A obraty za online biznis rastú!

 

 

VAŠE REPORTY

ROZHODNUTIE ZALOŽENÉ NA ISTOTE!

Úspech je dlhodobý iba vtedy, keď je merateľný! Prídete na kĺb všetkým výsledkom a príčiny analyzujete raz-dva. Používame technológiu state-of-the-art tracking.

To znamená vynikajúce reporty o všetkých aktivitách našich stálych zákazníkov. Všetky dôležité čísla máte neustále poruke.

 

MULTICHANNEL MARKETING

Úspešný marketing vyžaduje v štandardnom prípade najskôr vyššie investície, následne dochádza k zvyšovaniu obratu. Pozrime sa nato z inej strany! Ako obchodný partner Cashback world dostanete veľa marketingových možností v kompletnom balíku, pretože vaša výhoda je aj našou výhodou.

Svet Cashback vám otvára takmer neobmedzené možnosti na prezentovanie vašej firmy vo všetkých médiách. Bannery, newslettre alebo sociálne médiá – pomôžeme vám, aby ste mali skutočne vynikajúcu reklamu!

 

Vyplňte dotazník a dozviete sa viac.