SVETOVÝ MEGA PROJEKT

MEGA PROJEKT NA SVETE NA VÁS ČAKÁ.

 

Chcete mať podiel na najväčšom svetovom cashback projekte v histórii?

Chcete poznať trendy v svetovom cashbacku? Chceli by ste mať podiel na najväčšej investičnej príležitosti dneška?

 

Spoznáte, ak vám niekto ukáže niečo výnimočné? Predstavte si, že najväčšia cashbacková sieť na svete s 8 miliónmi členov sa rozvíja tempom, keď do roku 2030 bude mať počet členov neuveriteľnú 1 miliardu. Uzatvára zmluvy s najväčšími športovými klubmi, bankami a organizáciami. Pomocou nich raketovým spôsobom rozširuje svoju pôsobnosť a počty nakupujúcich.

Ak vám poviem, že aj vy môžete mať šancu mať podiel z tohto biznisu storočia… Chceli by ste vedieť viac? Necháte si ujsť životnú šancu?

Má to totiž jeden háčik, a to, že táto príležitosť tu nebude večne. Možno za pár mesiacov už nebudete vedieť nastúpiť do tohto rýchlika.

 

Delí sa trh s kartami… tentokrát cashbackovými. Budeš pri tom?

V minulosti tu bola podobná situácia. Trh s platobnými kartami si rozdelili banky… Mali ste šancu vlastniť podiel z tohto miliardového biznisu? Bohužiaľ nie… Dnes je vydaných cca 3,2 miliardy platobných kariet. Aké by bolo mať z nich malý podiel?

Dnes je tu nová príležitosť… Volá sa CASHBACK WORLD. Do roku 2030 bude rozdaných 1 miliarda cashback kariet. Pomocou obrovských projektov, športových klubov, organizácií a spoluprácou so špičkou vo svete podnikania budú cashbackové karty všade.

Máte šancu mať z nich podiel? Tentokrát áno. Treba byť však aktívny. Začať skôr, ako iní…

 

Chcete svoj podiel na svetovom nakupovaní? Nepremeškajte svoju príležitosť!

Budete pri tom, alebo budete iba sledovať ako iní bohatnú? Rozhodnutie je na vás! Je však potrebné urobiť ho rýchlo.

Cashback world sa stáva svetovým operátorom. Spojením s klubmi ako Rapid Viedeň, Slovan Bratislava, Slávia Praha, Lechia Varšava či značkami ako Moto GP a mnoho, mnoho iných, rozdáva svohje výhody medzi fanúšikov a priaznivcov týchto klubov.

Každý týždeň sa rozdajú tisícky nových kariet pre ľudí, ktorí s nimi budú nakupovať. Tento nákupný objem sa bude ďalej prerozdeľovať pre tých, čo si nakúpia CLOUDY.

Viaceré cloudy sú už beznádejne vypredané. Zostáva ich už iba pár, na ktoré si viete uplatniť nárok. Najnovší bol Taliansky cloud, ktorý sa extrémne rýchlo míňa. Pripravujú sa cloudy Španielsko-portugalský či Nemecký. Aby ste ho však mohli získať, je potrebné mať predkupné právo.

Chcete vedieť, ako sa bezpečne dostať k podielu na trhu rýchlo a so zárukou? Zavolajte mi čo najskôr a ja pripravím všetko potrebné.

Cashback World vytvára vernostné programy pre veľké športové kluby ako SK Rapid Viedeň, SK Slávia Praha, Legia Warszawa, Legia Gdansk, Lech Poznań, Wisla Krakov, HC Slovan,  bankám, spoločnostiam distribuujúcim pohonné hmoty, obchodným reťazcom, on-line shops atď . Tento rok sa nadviazala spolupráca s Moto GP, Red Bull a najväčšia pozornosť sa sústredí na Taliansko, kde je spolupráca s desiatimi prvoligovými futbalovými kluby, ako AC Miláno, Inter Miláno, Juventus FC. Vytvárame vernostný program európskemu reťazcu Carrefour alebo festivalu „Masters of rock„.

 

Tieto kooperácie vytvárajú veľké množstvo nakupujúcich fanúšikov a klientov, ktorý sami o sebe šetria, vytvárajú veľké obraty a Lyconet marketéri majú možnosť profitovať na týchto obratoch. Zakúpením tejto „Cloud kampane“ sa stávate podielnikom na dobu 72 mesiacov s priemerným ziskom 3-5% zo všetkých nákupných obratov v danom cloudu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *