MANAŽUJEM, PODNIKÁM, ZARÁBAM.

DUPLIKUJTE SVOJ BIZNIS.

DUPLIKOVANIE JE JEDNODUCHÉ AKO JAZDA NA BICYKLI!

Duplikovanie je garanciou úspechu v network marketingu. Váš biznis môže rásť, aj keď na ňom práve aktívne nepracujete. Úspech sa deje aj vtedy, keď spíte. Riaďte sa nasledujúcimi štyrmi krokmi a staňte sa profíkom v duplikovaní.

Podávanie správ

Dajte svojmu tímu vedieť, čo potrebuje na odštartovanie úspešného biznisu. Vysvetlite svojmu tímu ako systém funguje. Ukážte im základné nástroje a črty. Povedzte im o tom, ako sa môžu rozvíjať ďalej a dovoľte im, aby sa zúčastnili skvelej atmosféry na vzdelávacích podujatiach.

Ukázať

Predstavte si, že členovia vášho tímu by boli vaše deti. Ak vás napodobňujú členovia vášho tímu, je to akoby ste učili svoje deti. Ak chcete, aby členovia vašich tímov úspešne získavali ďalších členov, musíte to robiť aj vy sami. Ukážte im, ako funguje perfektný náborový proces. Dajte im možnosť vás pritom pozorovať . Porozprávajte im príbehy o tom, ako ste začínali vy sami. Buďte svetlým príkladom a sledujte, ako váš tím kráča vo vašich stopách.

Vysvetliť

Dovoľte im posunúť sa vpred a vziať veci do vlastných rúk. Môžu prezentovať, asistovať vám, ak je to potrebné a pozorujte ich pri uzatváraní prvých biznisov. Je dôležité, aby zažili momenty úspechu. Do ďalších etáp sa potom vrhnú s oveľa väčšou vervou. Naučte ich prekonávať samých seba. Pomôžte im dosiahnuť úspech, ktorý im potvrdí, že vstup do network marketingu bol správny.

Motivovať

Keď je nový člen vášho tímu pripravený prevziať zodpovednosť, je načase postup zopakovať. To dobré je, že tento postup môžete opakovať donekonečna a členovia môžu byť v rôznych štádiách. Takto môžete efekt znásobovať a váš tím bude stále rýchlejší. Ak členovia vášho tímu majú pocit, že biznis sa rozvíja rýchlo, bude ich to posúvať vpred.

Ak sa vám článok páčil a inšpiroval vás, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi na facebooku.

Ďakujem. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *